Блискавкозахист

ІНЖЕНЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ БУДИНКІВ І СПОРУД

Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд згідно стандарту ДСТУ Б В.2.5-38:2008

Вимоги цього стандарту розповсюджуються на проектування, будівництво, реконструкцію і експлуатацію блискавкозахисту всіх видів будівель, споруд і промислових комунікацій незалежно від відомчої належності і форми власності.

У разі, коли вимоги галузевих нормативних документів є більш жорсткими, ніж у цьому документі, при розробці блискавкозахисту рекомендується виконувати галузеві вимоги. Так само рекомендується діяти, коли вимоги ДСТУ не можна сумістити з технологічними особливостями об'єкта, що захищається. Використані засоби і методи блискавкозахисту вибираються виходячи з умов забезпечення необхідної надійності.

При розробці проектів будівель, споруд і промислових комунікацій крім вимог ДСТУ враховуються додаткові вимоги до виконання блискавкозахисту згідно з іншими діючими нормами, правилами, інструкціями, державними стандартами.

В цьому стандарті при нормуванні блискавкозахисту за вихідне прийнято положення, що будь-який його пристрій не може запобігти розвитку блискавки.

Застосування даного стандарту при виборі блискавкозахисту істотно знижує ризик збитку від удару блискавки.

Для отримання детальної інформації, про необхідність встановлення систем зовнішнього та внутрішнього блискавкозахисту, Ви можете ознайомитися в наступних вкладках:

Зовнішній Блискавкозахист

Виконання норм безпеки будівель та споруд згідно діючих стандартів ДСТУ, ДБН та ПУЄ.

Встановлені системи блискавковідводу забезпечують цілісність майна та безпеку людей, при влучанні блискавки в об'єкт.

Внутрішній Блискавкозахист

Встановлення системи ПЗІП - це необхідність для кожного житлового будинку.

Системи внутрішнього захисту - забезпечують  електробезпеку та цілосності електричних і електронних приладів.

Тип і розміщення пристроїв блискавкозахисту приймаються на стадії проектування нового об'єкта, щоб мати нагоду максимально використовувати провідні елементи останнього. Це полегшить розробку і виконання пристроїв блискавкозахисту, суміщенних з самою будівлею, дозволить поліпшити її естетичний вигляд, підвищити ефективність блискавкозахисту, мінімізувати його вартість і трудовитрати.

Для замовлення розрахунку системи або послуги, Ви можете зв'язатись з нами зручним для Вас способом