Антиобледеніння

Системи антиоблединіння

Для України, з її помірно-континентальним кліматом, характерним в зимовий період є, чергування холодних періодів (з випадіння опадів) та відлиг. Це є найкращою передумовою для утворення полюю (льодово-снігового насту) на поверхні дахів та у водостічних системах.

Чим це небезпечно?

Неконтрольоване сходження лавин та падіння бурульок може порушити нормальну роботу водостічної системи, пошкодити покрівлю та призвести до нещасних випадків.

Що таке «системи антиобледеніння»?

У місцях максимального скупчення снігу встановлюється нагрівальний кабель, який гріє поверхню покрівлі чи водостічної системи, що сприяє швидкому таненню снігу та запобігає утворенню обледеніння.

Обігрів краю покрівлі
Обігрів краю покрівлі
Обігрів водостічних труб
Обігрів водостічної системи

Таким чином, на даху не лише не утворюються бурульки, а й весь зимовий період забезпечується нормальна робота стічної системи.

Системи антиобледеніння – переваги:

  • Попереджає замерзання води у жолобах і в самій водостічній системі, а також запобігає розривам ринв;
  • Забезпечує нормальну роботу водостічної системи;
  • Попереджає утворення криги і бурульок на краю даху та запобігає нещасним випадкам, що можуть бути пов’язані із сходженням лавин чи обвалом бурульок;
  • Запобігає пошкодженню поверхні покрівлі та фасаду будинку.

А який дах у Вас?

Вони бувають теплими та холодними. Теплий дах має погану теплоізоляцію і втрачає багато енергії. Сніг на такій покрівлі буде танути вже при -10°С і нижче. А от холодний дах має хорошу теплоізоляцію або ж неопалюване приміщення під покрівлею. Відповідно, сніг на такому даху танутиме при -5°С і вище.
Як бачимо, від типу даху буде залежати степінь його обледеніння, тому цей фактор завжди має враховуватись при встановленні системи антиобледеніння.

Чому «РЕМ-ГРУП СЕРВІС»?

Тому, що ми надаємо повний пакет послуг: розрахунок, проектування і встановлення систем антиобледеніння (із резистивних або саморегульованих кабелів). Окрім цього, наша компанія проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Обираючи нас, Ви отримуєте надійного партнера та помічника.

Якщо Вам потрібно прорахувати систему антиобледеніння, заповніть будь-ласка опитувальний лист:

Опитувальний лист системи антиобледеніння

Зауважимо, що система антиобледеніння – це не розкіш.

Система антиобледеніння - це вклад у свою безпеку та довговічність майна.

Для замовлення розрахунку системи або послуги, Ви можете зв'язатись з нами зручним для Вас способом