Системи кабельного електрообігріву

 

В сучасному світі, системи електрообігріву знаходять все більш широке застосування завдяки невеликим габаритам і надзвичайно високій питомій тепловіддачі при цьому. За допомогою нагрівальних кабелів вирішують найрізноманітніші завдання як у побуті так і в промисловості.

 

Економічні, оснащені автоматичним управлінням системи обігріву широко застосовуються на об’єктах для своєчасного вирішення проблем, пов’язаних з:

 

 

При застосуванні систем електрообігріву, знижуються витрати на залучення додаткового обслуговуючого персоналу та спеціальної техніки для вирішення виниклих проблем.

Також слід зазначити, збільшений термін служби обладнання і конструкцій, обладнаних системами обігріву на основі нагрівального кабелю.

 

Детальну інформацію про призначення і застосування систем електрообігріву, можна ознайомитись в наступних вкладках:

 

 

ОБІГРІВ ВІДКРИТИХ МАЙДАНЧИКІВ

Для запобігання утворення льоду в пішохідних зонах широко застосовуються системи кабельного електрообігріву, які складаються з резистивних двохжильних, або одножильних нагрівальних кабелів підвищеної міцності.

 

 

ОБІГРІВ ПОКРІВЛІ ТА ВОДОСТОКІВ

У місцях максимального скупчення снігу встановлюється нагрівальний кабель, який гріє поверхню покрівлі чи водостічної системи, що сприяє швидкому таненню снігу та запобігає утворенню обледеніння.

 

 

ОБІГРІВ ТРУБОПРОВОДІВ І ЄМНОСТЕЙ

В промисловості обігрів застовується для компенсації теплових втрат, розігріву рідин і підтримки необхідної технологічної температури та в’язкості продукту, під час транспортування, переробки і зберігання згідно технічних умов.

 

 

ТЕПЛА ПІДЛОГА, ОПАЛЕННЯ

Системи електричної теплої підлоги вважаються одними з найпоширеніших і економних варіантів як для комфортного так і основного обігріву приміщень. Складаюсться системи з двожильних і одножильних нагрівальних кабелів (матів).

 

 

Якщо Вам, потрібен надійний постачальник високоякісної продукції і послуг:

 

Компанія «РЕМ-ГРУП СЕРВІС» пропонує повний пакет послуг з розрахунку, проектування і встановлення систем обігріву "під ключ".

Для замовлення розрахунку системи або послуги, Ви можете зв'язатись з нами зручним для Вас способом - Контакти


Послуги

Блискавкозахист будівель і споруд Блискавкозахист будівель і споруд Пристрої заземлення Пристрої заземлення


Рекомендовані статті

Опір заземлення електроустановок відповідно норм ПУЕ 2017

Опір заземлення електроустановок відповідно норм ПУЕ 2017


Щити керування електрообігрівом: водостічних труб, водостічних ринв, водостічних воронок, водометів, краю даху та інших елементів покрівлі

Щити керування електрообігрівом: водостічних труб, водостічних ринв, водостічних воронок, водометів, краю даху та інших елементів покрівлі


Електромонтаж

Електромонтаж