Пристрої та комплекти штучного заземлення

 

 

Що таке захисне заземлення?

 

Захисне заземлення – це необхідна норма електробезпеки, що захищає здоров'я і життя людей від струмових витоків, які найчастіше відбуваються при виході з ладу електричних приладів і обладнання, або пошкодженні ізоляції електричних кабелів. У разі виникнення аварійної ситуації, струмопровідні елементи (металевий корпус) електричного приладу опиняються під небезпечним фазним потенціалом, а при задіяні захисного заземлення, струм витоку безпечно розтікається в землю.

 

 

Види заземлення

 

В залежності від сфери призначення і застосування системи заземлення розділяється на:

 

 

Захисне заземлення - має застосовуватись в будь-яких електричних системах, в яких є ймовірність ураження людини струмом.

Блискавкозахисне заземлення - застосовується в системах зовнішнього блискавковідводу. При влучанні блискавки в захищений об'єкт, пристрої блискавкозахисного заземлення, забезпечують безпечне розсіювання струму блискавки в землю.

Функціональне (робоче) заземлення - встановлюється на промислових об'єктах, для забезпечення належного функціонування електроустановок (генераторів, підстанцій, тощо..), такий тип заземлювача не призначається для забезпечення норм електробезпеки.

 

 

Для ознайомлення з повним асортиментом комплектів заземлення із нержавіючої та гарячеоцинкованої сталі - переглянути прайс

 

 

Варіанти облаштування штучного контуру захисного заземлення

 

 

1. Контур з горизонтальних і вертикальних пристроїв

 

Контур з горизонтальних і вертикальних пристроїв

 

2. Вертикальний Контур заземлення - монтаж в одну точку

 

 

3. Що таке природні заземлювачі, і як задіяти природній заземлювач, читайте в посиланні - Заземлення відповідно діючим нормам ПУЕ 2017

 

Звертаючись до нас, Ви отримуєте комплексне рішення:

 

 

Важливо!

 

При встановленні штучних пристроїв заземлення в ґрунтах з підвищеною кислотністю - рекомендуємо використовувати комплектуючі заземлення нержавіючої сталі, також можливе використання пристроїв зі сталі, на які наноситься захисне покриття цинку - способом гарячого цинкування.

 

Пристрої з нержавіючого металу від аналогів відрізняються:

 

 

Компанія «РЕМ-ГРУП СЕРВІС», пропонує комплекти модульного заземлення з гаряче оцинкованої і нержавіючої сталі, призначених для установки механізованим шляхом.

 

Для замовлення розрахунку системи або послуги, Ви можете зв'язатись з нами зручним для Вас способом - Контакти

 


Послуги

Системи Електрообігріву Системи Електрообігріву Блискавкозахист будівель і споруд Блискавкозахист будівель і споруд


Рекомендовані статті

Опір заземлення електроустановок відповідно норм ПУЕ 2017

Опір заземлення електроустановок відповідно норм ПУЕ 2017


Щити керування електрообігрівом: водостічних труб, водостічних ринв, водостічних воронок, водометів, краю даху та інших елементів покрівлі

Щити керування електрообігрівом: водостічних труб, водостічних ринв, водостічних воронок, водометів, краю даху та інших елементів покрівлі


Електромонтаж

Електромонтаж