Захисне заземлення – це необхідна норма електробезпеки, що захищає здоров'я і життя людей від струмових витоків, які найчастіше відбуваються при виході з ладу електричних приладів і обладнання, або пошкодженні ізоляції електричних кабелів. У разі виникнення аварійної ситуації, струмопровідні елементи (металевий корпус) електричного приладу опиняються під небезпечним фазним потенціалом, а при задіяні захисного заземлення, струм витоку безпечно розтікається в землю.
В залежності від сфери призначення і застосування системи заземлення розділяється на:
Захисне заземлення - має застосовуватись в будь-яких електричних системах, в яких є ймовірність ураження людини струмом.
Блискавкозахисне заземлення - застосовується в системах зовнішнього блискавковідводу. При влучанні блискавки в захищений об'єкт, пристрої блискавкозахисного заземлення, забезпечують безпечне розсіювання струму блискавки в землю.
Функціональне (робоче) заземлення - встановлюється на промислових об'єктах, для забезпечення належного функціонування електроустановок (генераторів, підстанцій, тощо..), такий тип заземлювача не призначається для забезпечення норм електробезпеки.
3. Що таке природні заземлювачі, і як задіяти природній заземлювач, читайте в посиланні - Заземлення відповідно діючим нормам ПУЕ 2017
Звертаючись до нас, Ви отримуєте комплексне рішення:
Важливо!
При встановленні штучних пристроїв заземлення в ґрунтах з підвищеною кислотністю - рекомендуємо використовувати комплектуючі заземлення нержавіючої сталі, також можливе використання пристроїв зі сталі, на які наноситься захисне покриття цинку - способом гарячого цинкування.
Пристрої з нержавіючого металу від аналогів відрізняються:
Компанія «РЕМ-ГРУП СЕРВІС», пропонує комплекти модульного заземлення з гаряче оцинкованої і нержавіючої сталі, призначених для установки механізованим шляхом.
Для замовлення розрахунку системи або послуги, Ви можете зв'язатись з нами зручним для Вас способом - Контакти