Окремо стоячий Блискавковідвід, надійна система блискавкозахисту на 100% з гарантією на конструкцію 30 років


Окремо стоячий Блискавковідвід, надійна система блискавкозахисту на 100% з гарантією на конструкцію 30 років 30/12/18

У зв'язку з великим попитом на окремостоячі щогли для захисту спеціальних об'єктів, що мають високий рівень займистості, тобто ті, в яких зберігаються або виготовляються легкозаймисті або вибухонебезпечні матеріали - продукти, компанія "РЕМ-ГРУП СЕРВІС" розробила надійну самонесучу щоглу для громовідводу висотою 30 метрів власного виробництва.

 

З огляду на попит, і низький рівень пропозиції надійних окремостоячих громовідводів на ринку технологій захисту від прямого влучання блискавки, даний продукт є унікальною пропозицією в даній сфері.

 

Розробка самонесучої щогли громовідводу

 

При розрахунку конструкції окремостоячого громовідводу, враховувалися не тільки економічна і фінансова складова, а також із урахуванням надійності для експлутації в:

 

а) з 1-4 вітрових районах;

б) з 1 по 4 тип місцевості із урахуванням ожеледно-вітрових навантажень.

 

Також самонесуча щогла громовідводу виконана відповідно з урахуванням нормативних навантажень згідно ДБН В.1.2-2: 2006:

 

  • снігове навантаження 1800 Па (для 6 району);
  • вітрове навантаження 550 Па (1-4 райони);
  • сейсмічність майданчика - до 8 балів (ДБН В.1.1-12: 2014 року).

 

Характеристики самонесучої щогли окремостоячого громовідводу

 

Споруда самонесучої щогли громовідводу виконана з наступних елементів:

 

  • фундамент - стовпчастий, окремо стоячий, монолітний;
  • стовбур самонесучої щогли має висоту 30 метрів і виконаний із сталевих труб з кроком до 6 метрів, з'єднаних між собою за допомогою фланцевих з'єднань і болтами;
  • конструкція самонесущей щогли виконана без відтяжок, стійкість забезпечується за рахунок жорсткого защемлення в основі;
  • для болтових з'єднань елементів конструкції, передбачені заходи від розгвинчування гайок.

 

ТОВ "РЕМ-ГРУП СЕРВІС" - лідер в Україні в даній галузі. Вся продукція розробляється з урахуванням встановлених норм і правил відповідно діючим стандартам.

 

Блискавкозахист

 

Пристрій системи блискавкозахисту - це необхідний захід безпеки, а також законодавчого регламентована норма, для безпечного, тобто повноцінного функціонування наземних об'єктів і споруд.

 

Всі існуючі будівлі і споруди поділяються на звичайні та спеціальні об'єкти, згідно діючих норм ДСТУ Б В.2.5-38: 2008.

 

Звичайні об'єкти - приватні будинки і споруди; адміністративні будівлі; банківські установи; дитячі садки; школи; лікарні; промислові підприємства; птахофабрики і т.д ..

 

Спеціальні об'єкти - об'єкти, які становлять небезпеку оточуючим і навколишньому середовищу (сфера нафто-газо видобутку; вугільна промисловість, підприємства з переробки, транспортування та зберігання вибухових речовин; атомні електростанції; лабораторії; будівлі та споруди вище 60 метрів, і т.д ..).

 

На стадії проектування будівництва об'єкта визначається клас наслідків (відповідальності), а також в залежності від небезпеки можливого попадання блискавки в об'єкт (або його оточення) інтенсивності гроз в регіоні визначається клас блискавкозахисту об'єкта. Для того, щоб визначити класифікацію об'єкта будівництва за рівнем складності, слід керуватися впершу чергу ДСТУ Б В.2.5-38: 2008 та ДБН Б В.1.2-16: 2013, що регламентують загальні принципи надійності та конструктивної безпеки будівель і споруд.

 

Законодавчо виділені три класи наслідків відповідальності об'єктів будівництва:

 

1. СС1 - об'єкти, на яких одночасно перебуває до 20 осіб, громадські об'єкти, фізкультури і спорту, теплиці - всі об'єкти 1 і 2 категорії складності.

2. СС2 - об'єкти, на яких одночасно перебуває від 20 до 300 осіб, основні об'єкти металургійної промисловості, нафтохімії, суднобудування.

3. СС3 - об'єкти, на яких одночасно перебуває понад 300 осіб, об'єкти нафто-газовидобутку, нафто-газопереробки, які мають підвищену пожежонебезпеку і вибухонебезпечність.

 

Залежно від класифікації визначається тип блискавкозахисту, який необхідно встановлювати на об'єкті. Це може бути:

 

1. Окремо стоїть блискавковідвід - встановлюється на розрахунковому відстані від об'єкта.

2. Тросовий, Сітчастий або Стрижневий - облаштовуються на покрівлі і фасадах будівель і споруд.

 

Окремостояча щогла громовідводу вважається однією з найнадійніших систем захисту від прямого попадання блискавки в об'єкт

 

 

Переважно, дані системи з окремо розташованих блискавковідводів, встановлюються на будівельних майданчиках які відносяться до спеціальних об'єктів (1-2 клас блискавкозахисту), і яким присвоєно середній (СС2) або значний (СС3) клас наслідків відповідальності - в разі виникнення аварійної ситуації.

 

Щогла громовідводу виконує функцію перехоплювача блискавки з безпечним відведенням і розтікання небезпечних струмів в землі, які не пересікаються з об'єктом, що захищається. Таким чином забезпечується захист будівлі або споруди при ударі блискавки - віддалено. Відповідно, струм від розряду блискавки не впливає на об'єкт, а значить виключається ймовірність виникнення пожежі або вибуху від можливого виникнення супутньої іскри.

 

Така система дозволяє забезпечити більш функціональну і досконалу систему захисту від прямого ураження блискавки.

 

Конструкція системи громовідводу складається з трьох основних елементів:

 

  • блискавкопримач - металевий пристрій, безпосередньо приймає прямий удар блискавки;
  • струмовідвід - опуски металевого провідника, що з'єднують блискавкоприймач і заземлювач (на даних пристроях протікає велика частина струму, інша частина розтікається по металевим конструкціям будівлі).
  • заземлювач - пристрій, який забезпечує розтікання струму блискавки в землі (є закінченням системи блискавкозахисту).

 

За функціональністю, одна окремостояча щогла громовідводу має в собі (замінює) цілу систему блискавкозахисту - блискавкоприймач, струмовідвід і заземлювач.

 

Таким чином, встановлюючи щоглу окремостоячого громовідводу ви можете заощадити фінансові ресурси, маючи більш досконалу систему блискавкозахисту, і гарантувати безпеку від вибухів, пожеж, на об'єктах з високим рівнем небезпеки.

 

Компанія "РЕМ-ГРУП СЕРВІС" використовує тільки новітні технології, перевірені експериментальним шляхом, адже розробляються самостійно, а не закуповуються вже в готовому вигляді.

Експерти компанії мають спеціалізоване утворення, а сама команда не має аналогів в країні, адже виконує узкооріентованую функцію, а не займається всім і потроху.

 

Замовляючи окремостоячу щоглу громовідводу ТОВ "РЕМ-ГРУП СЕРВІС" ви отримуєте гарантію на продукцію. Фахівці при виконанні замовлення враховують індивідуальні потреби замовника, тому кожна система є унікальним продуктом, аналогам якого просто не існує.

 

Звертайтеся в компанію "РЕМ-ГРУП СЕРВІС" і Ви станете нашим партнером назавжди.