Обігрів покрівлі і водостоків


Обігрів покрівлі і водостоків 01/04/19

 

В останні роки все частіше доводиться спостерігати нестабільну зимову погоду, коли потепління та відлига змінюються сильними морозами або аномальними снігопадами. Через це на дахах утворюється льодове покриття, яке може наростати і збільшуватись. Чим це небезпечно? Неконтрольоване сходження лавин та падіння бурульок може порушити нормальну роботу водостічної системи, пошкодити покрівлю та призвести до нещасних випадків.

 

Що таке «системи антиобледеніння»?

 

У місцях максимального скупчення снігу встановлюється нагрівальний кабель, який гріє поверхню покрівлі чи водостічної системи, що сприяє швидкому таненню снігу та запобігає утворенню обледеніння. Таким чином, на даху не лише не утворюються бурульки, а й весь зимовий період забезпечується нормальна робота стічної системи.

 

 

 

Системи антиобледеніння – переваги:

 

  • попереджає замерзання води у жолобах і в самій водостічній системі, а також запобігає розривам ринв;
  • забезпечує нормальну роботу водостічної системи;
  • попереджає утворення криги і бурульок на краю даху та запобігає нещасним випадкам, що можуть бути пов’язані із сходженням лавин чи обвалом бурульок;
  • запобігає пошкодженню поверхні покрівлі та фасаду будинку.

 

 

А який дах у Вас?

 

Вони бувають теплими та холодними. Теплий дах має погану теплоізоляцію і втрачає багато енергії. Сніг на такій покрівлі буде танути вже при -10°С і вище. А от холодний дах має хорошу теплоізоляцію або ж неопалюване приміщення під покрівлею. Відповідно, сніг на такому даху танутиме при -5°С і вище.

 

Як бачимо, від типу даху буде залежати степінь його обледеніння, тому цей фактор завжди має враховуватись при встановленні системи антиобледеніння. Докладніше про системи обігріву покрівель і водостоків....

 

Порада від «РЕМ-ГРУП СЕРВІС»: «Для більш раціонального та економного використання систем антиобледеніння ми рекомендуємо встановлювати автоматичну систему керування. Застосування датчиків вологи на температури навколишнього середовища допомагає забезпечити максимальну економію електроенергії. Система обігріву буде вмикатись та вимикатись в потрібний час при відповідних погодних умовах»

 

Чому «РЕМ-ГРУП СЕРВІС»?

 

Тому, що ми надаємо повний пакет послуг: розрахунок, проектування і встановлення систем антиобледеніння (із резистивних або саморегульованих кабелів). Окрім цього, наша компанія проводить гарантійне та постгарантійне обслуговування.

 

Зауважимо, що система антиобледеніння – це не розкіш. Система антиобледеніння - це вклад у свою безпеку та довговічність майна. Обираючи нас, Ви отримуєте надійного партнера та помічника.

 

Для замовлення матеріалів або послуги встановлення системи під ключ, зв'яжіться з нами